Web (UI) dizainas

Jūsų internetinė svetainė – tai Jūsų įmonės pirmas įspūdis. Ten kur klientai nusprendžia užsiimti verslu su jumis, ar kuriuos produktus pirkti, sužinoti apie planuojamus renginius, su kuo konsultuotis ar kokia informacija jiems svarbiausia.

 

Reklamos agentūra teikia internetinės svetainės dizainą, kuris išsiskiria iš kitų konkurentų. Mūsų specialistai domisi naujausiomis tendencijomis, bei geba numatyti tai kas iš jų išliks. Kuriame ne tik vieno puslapio dizainus, el. parduotuvių, informacinio ar kito pobūdžio dizainus, bei mobiliųjų programėlių dizainą.

Darbo procesas

ServiceProjekto tyrimas ir strategija

Jūsų konkurentų svetainių analizė, tikslinės auditorijos analizė ir t.t. Šie veiksniai skirti tam, kad geriau suprastumėme Jūsų veiklą.

ServicePrototipo kūrimas

Prototipo kūrimo dizainas dažniausiai būna pilkų spalvų. Šiame etape mes apgalvojame kuriose vietose bus nuotraukos, tekstai, kokie bus šriftai ir t.t

ServiceSvetainės dizaino kūrimas

Šiame etape mes kūriame patį dizainą, kuris bus pritaikytas visiems įrenginiams (responsive), bei ``draugiškas vartotojui`` (user-friendly).

ServiceDizaino prezentacija

Šiame etape mes parodysime, kaip atrodo pats dizainas, aprašysime kas ir kaip veikia. Galėsite ir patys išbandyti dizaino funkcionalumą. Nežinote kaip? Susisiekime, mes Jums parodysime.