Internetinių svetainių kūrimas

 

Pirmas įspūdis yra labai svarbus mūsų gyvenime; ir mūsų laikais lankytojai suvokia, kas esate, ką darote ir kaip darote, apsilankę pirmą karta Jūsų svetainėje.

 

Pagalvokite apie tai, kaip pvz. apie pirmą pasisveikinimą. Koks jis būtų: drąsus ir stiprus? Ar draugiškas ir su šypsena?

 

Kuriame į rinka orientuotas svetaines, kuriose yra individualus dizainas, funkcionalumas, bei greitis. Mūsų tinklalapiuose integruotos analitinės priemonės, leidžiančios įvertinti Jūsų sėkmę.

 

Mūsų komanda sukurs Jums stiprią ir šiuolaikišką svetainę pagal JŪSŲ norus.

Darbo procesas

Widget image
1. Susisiekimas su mumis

Paskambinkite ar parašykite mums. Jus pasakysite savo norus o mes pranešime kaip juos geriau įgyvendinti pagal Jūsų laiką ir piniginę.

Widget image
4. Svetainės paleidimas, bei SEO

Paleidus Jūsų svetainę, mes analizuojame gaunamus pranešimus, kurioje išsamiai aprašoma, kaip lankytojai sąveikauja su Jūsų svetaine, siekiant geriau optimizuoti SEO metodus. Optimizuojame vidinį ir išorinį SEO.

Widget image
2. Tyrimas ir įdėjos generavimas

Surinkę informaciją apie konkurentus ir pramonės tyrimus, sukuriame lengvai suvokiamą turinį ir vaizdinę stilistika, kad lankytojai galėtų lengvai rasti reikalingą informaciją.

Widget image
5. Startas

Atiduodame Jums visus prisijungimus ir Jus patys prižiūrite toliau savo svetainę arba reikalui esant mes prižiūrime Jūsų svetainę, kad ir toliau gerai funkcionuotų, bei pardavinėtų.

Widget image
3. Svetainės testavimas

Prieš paleidžiant svetainę, mes teikiame išsamią kokybės kontrolę ir išbandome navigacijos elementus bei svetainės koduotę įvairiose platformose ir naršyklėse, kad nepraleistume nei vienos detalės.