Services

Istorija/filosofija

Apie mūsų veiklą

Reklamos grupė, tai komanda suteikianti galimybę perkelti jūsų verslą į naują lygmenį. Nesvarbu ar esate nedidelė įmonė, kuriai reikia ryšio su galimais klientais ar jau savo vardą užsitarnavusi kompanija norinti atnaujinti įvaizdį, mūsų komanda padės jums pasiekti optimaliausio rezultato. Kūrybiška vadybos, programavimo, grafinio dizaino, bei marketingo ir rinkodaros specialistų komanda visuomet sugeba įvykdyti net ir ne eilinę užduotį. Pagal jūsų poreikius galime tiek nufilmuoti ir sumontuoti vaizdo medžiagą, tiek sukurti funkcionalią ir akiai patrauklią interneto svetainę ar mobiliojo telefono programėlę. Nuo 2005 metų sukaupėmė nemažą patirtį, kuri padeda garantuoti, kad visuomet liktumėte patenkinti mūsų pasiektu rezultatu, bei išmokome vertinti ilgalaikius klientus, tad visuomet stengiamės, kad tokiais taptumėte.

Daugiau nebesirūpinkite savo įmonės matomumu ar įvaizdžiu, tuo pasirūpinsime mes!

POLITIKA

Apie mūsų paslaugas

Vartotojui draugiška aplinka

Pagrindiniai elementai yra spalvų pasirinkimas, bendra svetainės struktūra, protingas elementų, atitinkančių tipišką vartotojo elgesį ir išdėstymas.

Dėmesį pritraukiantis dizainas

Nežinote kaip išsiskirti iš konkurentų rato? Patikėkite šią užduotį mums. Jauni ir kūrybingi dizaineriai pasirūpins, kad jūsų įvaizdis patrauktų kliento dėmesį.

Naujausios technologijos

Kaip sakoma- jei yra problema yra ir sprendimas. Na o mes turime technologiją kiekvienai problemai išspręsti. Profesionali įranga padės jūsų viziją išpildyti be jokių techninių nesklandumų.

Nuolatinis tobulėjimas

Mes visuomet stengiamės išlaikyti santykius su savo klientais. Bendradarbiaudami su mumis visuomet galėsite kreiptis dėl reikiamų patobulinimų

Services

REKLAMOS GRUPĖ

Idėja - dizainas - gamyba - palaikymas

Jūsų sėkmė mūsų geriausias rezultatas. Mes kuriame elektronines svetaines, projektų ir žmogiškujų išteklių valdymo programas, portalus,  įmonių identitą, pakuočių dizainą, maketuojame ir galime atspausdinti vizitines, plakatus, rašome tekstus, rūpinamės SEO, filmuojame ir fotografuojame su profesionalia technika tiek ant žemės, tiek iš oro, gaminame tūrinę reklamą. Planuojame reklamos poreikius ir galimybes, dirbdami su patikima, išbandyta  profesionalų komanda kurioje galėsite rinktis iš Jūsų poreikius skonį ar darbo  principus atitinkanti specialistą.
Widget image
Kūrybiškumas svarbiausia

Net jei neturite ryškaus išskirtinio įvaizdžio vos keli dizaino akcentai jums gali suteikti atpažįstamą reklamos ženklą. Kūrybiški mūsų dizaineriai pasirūpins jūsų įvaizdžio išgryninimu.

Widget image
Užtikrinta kokybė

Mes jums siūlome tik aukščiausios kokybės produktus su garantija dirbti tol kol liksite patenkinti kiekviena smulkmena.

Widget image
Kokybiškas dizainas

Interneto svetainės programavimas skamba sudėtingai? Tik ne mums! Patirtis ir klientų poreikių įvairovė mus išmokė atitikti kiekvieno užsakovo skonį ir užtikrinti kokybę.

PIRMA VERTYBĖ

Atsakingumas
Jūsų sėkme atneša sėkmę mums tad visuomet stengiamės ją užtikrinti.

ANTRA VERTYBĖ

Kūrybiškumas
Visuomet stengiamės kuo tiksliau įgyvendinti kliento viziją, o pasisekus ir peržengti užsibrėžtų tikslų ribas.

TREČIA VERTYBĖ

Patikimumas
Siekiame tapti jūsų patikimu partneriu ir išlikti juo ateityje.

BENDRUOMENĖ

Bendruomenės atliktų darbų statistika

valandų klientų norams givendinti

reklamos paslaugų projektų

mūsų produktų naudotojų

žmonių, kurie žino, apie mūsų klientus

REKLAMOS GRUPĖ

Mūsų komandos nariai

Team memberŠarūnas

Projektų vadovas - programuotojas

Team memberEmilė

Grafikos dizainerė

Team memberĄžuolas

Reklamos technologijų specialistas